Tepovanie sedačiek, kobercov, postelí, matracov, čistenie vozidiel. Dezinfekcia ozónom vozidiel a domácností. Strojové čistenie podláh. Čistenie a impregnovanie kože. – Prešov

Kontakt :  0918 121 801, 0915 872 644,  vychod@tepujem.sk, 

0944 747 611 – iba požičiavanie tepovača

Vozidlá v Prešove už v roku 2017 nečístíme. Opäť začíname na jar v roku 2018!

V súčasnosti poskytujeme v Prešove a okolí nasledovné služby:

V Prešove a okolí poskytujeme širokú paletu našich služieb a to tepovanie kobercov, matracov, sedačiek, mobilné čistenie áut, dezinfekciu ozónom, čistenie a impregnovanie kože – kožené sedačky, sedačky vo vozidlách. 

V ponuke pobočky sú i viaceré špeciálne služby: strojové čistenie podláh, čistenie fasád, odstránenie grafitov, čistenie a dezinfekcia bazénov, údržba betónových podláh, odstraňovanie žuvačiek, čistenie verejnej dopravy, zastávok a podobne.

Pre využitie týchto ostatných služieb neváhajte pobočku telefonicky kontaktovať kvôli cenovej ponuke.


Tepovanie sedačiek, kobercov, postelí a iného čalúnenia – tepovačom  Kärcher.

Odborne tepujeme  priamo v priestoroch vašej domácnosti alebo firmy. Zbavte sa špiny a roztočov a predĺžte životnosť vašich kobercov a sedačiek. Predbežnú cenu tepovania si môžete vypočítať podľa cenníka.

puzzi100

Požičanie výkonného tepovača Kärcher Puzzi 8 alebo 10/1C

Požičiavame silné a účinné tepovače Kärcher Puzzi. Tepovač vám nielen prinesieme v dohodnutú hodinu, ale vysvetlíme aj ako ho máte použiť a odporučíme správny spôsob tepovania tak, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. Prečítajte si viac o tejto službe.


Čistenie a impregnovanie kože

Odborne vám vyčistíme koženú sedačku, alebo interiér vozidla. Na čistenie používame dva typy chémie. Prvá kožu vyčistí a odmastí, druhá chémia zabezpečí, aby zostala koža mäkká, vláčna a nepraskala. Nespoliehajte sa na univerzálne prostriedky z obchodov. Väčšinou viac ublížia ako pomôžu.

Strojové čistenie dlažby (i šampónovanie väčších kobercov) jednokotúčovým strojom Wirbel

V ponuke už i čistenie podláh jednokotúčovým profesionálnym strojom. Navrhnutý na čistenie a leštenie rôznych druhov podláh, čistenie kobercov, šampónovanie a pod. Podlahu vyčistíme rýchlo, profesionálne a za cenu už od 0,80 €/m2.

Tepovanie vozidiel

U nás, alebo i u vás vyčistíme vaše vozidlo. Čistíme kompletný interiér vozidla alebo jeho jednotlivé časti, podľa vašich potrieb. Čistenie štandardne zahŕňa vysávanie, vytepovanie všetkých čalúnených častí, vyčistenie a ošetrenie plastov, vyčistenie prieduchov, podľa požiadaviek dezinfekciu klimatizácie ozónom.

dezinfekcia-ozonom

Dezinfekcia ozónom

Dezinfekcia bytových, kancelárskych priestorov a áut. Pomocou silného ozónového generátora odstránime vo vašom byte, dome, či aute nežiadúce baktérie, vírusy, spóry plesní, zápach. Ozón je 100-krát účinnejší ako chlór a ide o najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Zistite viac o dezinfekcii ozónom

Sušenie čalúnenia – sedačiek, kobercov, vozidiel

S výkonným sušičom môžete čas sušenia čalúnenia skrátiť až o 40% oproti normálnemu času schnutia. Túto službu je možné si priobjednať po objednávke čistenia za 5 € paušálne + doprava v prípade, ak sušič ostane u vás a budeme sa poň musieť vrátiť. Sušič si môžete objednať i samostatne bez inej predchádzajúcej našej služby za cenu 20 € + náklady na dopravu – 0,2 €/km. So sušičom je možné i sušenie stien napríklad po vytopení.

Čo o nás povedali zákazníci

Pavla

Som maximálne spokojná s prácou tímu TEPUJEM.SK, s profesionálnym prístupom a kvalitou prevedenia. Oceňujem aj veľmi prííjemný prístup došlého tímu. Vrele odporúčam.

PavlaPrešov
Tomáš

Konecne firma,ktora ma ludsky pristup. Perfektna komunikacia a spolupraca. Dakujeme

Tomáš
Miloš

Boli sme spokojní s rýchlosťou aj kvalitou služieb, určite odporučím aj známym.

Miloš
Zuzana

Maximálna spokojnosť, vrelo doporučujem

Zuzana

Objednajte si tepovanie ešte DNES

Naše služby si môžete objednať na čísle 0918 121 801 a 0915 872 644,

0944 747 611 – iba požičiavanie tepovača

e-mailom na adrese vychod@tepujem.sk alebo
nižšie vyplňte objednávkový formulár a budeme vás obratom kontaktovať telefonicky.

Prosím venujte vyplneniu formulára náležitú pozornosť, najmä vyplnením správneho kontaktného čísla.
Pred odoslaním objednávky si prosím preštudujte CENNÍK ponúkaných služieb.

Objednávka tepovacích služieb

Meno (povinné)
Priezvisko (povinné)
Ulica (povinné)
Mesto (povinné)
E-mail (povinné)
Telefón (povinné)
Dátum tepovania (povinné)
Hodina objednania služby (povinné)

Napíšte o akú službu máte záujem

Chcete aj aktívnu polymérovú ochranu vlákien?

Materiál je tak chránený vďaka aktívnym polymérom a vydrží čistý až 50% dlhšie.
Cena objednávky bude vyššia približne o 25%.

ÁNO, chcem aktívnu ochranu polymérmi, aby mi materiál vydržal dlhšie čistýNIE, nemám záujem o polymérovú ochranu vlákien

Záloha pri vypožičaní tepovača

Pri zapožičaní je kvôli vysokej hodnote stroja potrebné na základe nájomnej zmluvy zaplatiť zálohu vo výške 50 €, ktorú vám vrátime hneď pri vrátení tepovača.

Značke Tepujem.sk dôverujú už tisíce spokojných klientov na celom Slovensku.

Služby tepovania, upratovania a parného čistenia vykonáva vo Vranove nad Topľou spoločnosť Martin Dudáš – AUTO–MOTO CENTRUM- ECO SERVICE Ul. Porubská 682/38 093 03 Vranov nad Topľou Prevádzka: Čemernianska 48, 093 03 Vranov n.T. IČO: 43 768 661 DIČ: 1078667161 IČ DPH: SK1078667161