Tepovač Kärcher Puzzi 8/1c, Puzzi 100, Puzzi 10/1C

Využite možnosť požičať si silný a účinný tepovač značky Kärcher a presvedčte sa o jeho účinnosti a čistiacej sile. Odstránite škvrny, znečistenie a zápach jednoducho a hravo.

V súčasnosti je vám k dispozícii tepovač Kärcher Puzzi 8/1c /výkonný a kompaktný pomocník/ určený na ľahkú manipuláciu na tepovanie najmä áut, ale aj kobercov, gaučov, sedacích súprav. Sekundárny Kärcher Puzzi 100 je rovnako výkonný s väčšou nádobou na odpadovú vodu, vhodný na čistenie väčších plôch, ideálny na nasadenie vo firemnom prostredí.

Tepovač Vám zapožičiame na 6 hodín, vrátane tepovacieho prostriedku SPRAY-EX TABS RM760.

Zaškolíme Vás do obsluhy tohto tepovača tak, aby ste zvládli prácu ako profesionál. V cene zapožičania je 10 tabliet RM760jedna tableta vystačí na jeden tepovací cyklus v prípade mierneho znečistenia. V prípade väčšieho znečistenia doporučujeme aplikovať 2 čistiace tablety RM760 na jeden cyklus. Každá ďalšia tableta nad 10 ks je doúčtovaná v sume 0,80 centov/tabletka.

Za 6 hodín je možné vytepovať v domácnosti zhruba 70m2 plochy kobercov, čo predstavuje v porovnaní s klasickým objednaním služby celkovú úsporu zhruba 45 €!

V prípade, že budete potrebovať tepovač na dlhšiu dobu – predĺženie času o 2 hodiny je bezplatné! Cenu za zapožičanie tepovača si môžete pozrieť v CENNÍKU našich služieb.