STOP, ešte neodchádzajte!

Máme pre Vás niečo zaujímavé… čítajte ďalej…

PROFESIONÁLNY ČISTIČ NA ŽALÚZIE + KUPÓN TEPUJEM.SK v HODNOTE 3€  IBA ZA CENU POŠTOVNÉHO…

Určite viete, že vyčistiť žalúzie je niekedy poriadny problém. I preto, že neexistuje spôsob ako ich vyčistiť poriadne a za krátky čas. Preto sme pre vás pripravili novinku, praktický čistič žalúzií, ktorý dostanete od nás ako darček zadarmo.Čistič žalúzií môžete získať len za cenu poštovného. Stačí vyplniť vaše meno, email a telefónne číslo DOLE. Budeme vás kontaktovať telefonicky a dohodneme si formu odoslania.

Prečítajte si čo získate:

  • Čisté žalúzie bez prachu a špiny.
  • Rýchle a bezproblémové čistenie.
  • Zvládnete to aj sami za krátku chvíľu.
  • Opakované a jednoduché použitie.
  • Šetrí peniaze.
  • Zľavu na tepovanie 3€

Už sa viac nemusíte trápiť pri čistení žalúzií – ponúkame vám dômyselný čistič s odnímateľným návlekom z mikrovlákna, ktorý čistí súčasne hornú i dolnú stranu 2-och lamiel. Uvoľňuje mastnotu a nečistotu len s malým množstvom čistiaceho prostriedku a vody – šetrí tak životné prostredie i vaše peniaze. Návlek je možné prať v práčke, takže jeho použitie je opakované.

Dovoľujeme si vás upozorniť, že nakoľko je odosielanie logisticky náročné a všetky balíky odchádzajú a zabezpečuje ich centrála TEPUJEM.SK mimo pobočiek, je potrebné uhradiť POŠTOVNÉ za balík vo výške 6,90 €. Zasielanie je realizované Slovenskou poštou. Farba čističa sa dá zvoliť iba za predpokladu, že budeme mať skladom všetky farby, inak si vyhradzujeme možnosť zaslať tú farbu, ktorá bude na sklade.

CHCETE ZÍSKAŤ PROFI ČISTIČ NA ŽALÚZIE + KUPÓN TEPUJEM.SK V HODNOTE 3€  IBA ZA CENU POŠTOVNÉHO?