Darčekové poukážky v hodnote 50 € a 100 €

Mnohí z vás chcete urobiť radosť s našimi službami vašim blízkym, rodine, priateľom, kamarátom. Preto sme pre vás pripravili nové výhodnejšie darčekové poukážky. Poukážky sme urobili v takých nominálnych hodnotách, aby sme dokázali obdarovanému pokryť službu BEZ JEHO DOPLATKU.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA V HODNOTE 50 €

je vhodná pre zákazníkov z bytov, či menších domov a jej typické použitie je na vyčistenie väčšej sedačky + kusového koberca, menšej sedačky + manželského matracu, prípadne jednej koženej sedačky, prípadne rôznej kombinácie služieb zväčša v nižších nominálnych hodnotách.

Milá pozornosť počas roku k menším udalostiam ako napríklad MDŽ, 14. február, upratovanie pred Veľkou nocou, predvianočné čistenie. Tiež môžete urobiť radosť týmito poukážkami rodičom, starým rodičom, ženám, matkám, prípadne partnerom.

Pri zakúpení darčekovej poukážky aspoň 2 týždne vopred zaplatíte za túto poukážku 45 € čo je zároveň 10% zľava z jej nominálnej hodnoty.  Túto poukážku môžete minúť jednorazovo.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA V HODNOTE 100 €

je vhodná pre zákazníkov z väčších rodinných domov či bytov a jej rozsah postačuje vo väčšine prípadov na vyčistenie celej domácnosti. V byte sedačky, matracov, kobercov, prípadne kompletná dezinfekcia domu alebo bytu, prípadne vyčistenie vozidla vrátane stropu bez doplatku.

Poukážka je vhodná zväčša pri príležitostí jubileí ako sú narodeniny, meniny, vianočné sviatky. Je vhodná pre rodičov, partnerov, starých rodičov, priateľov a známych. Všade tam, kde sa hodí väčší rozsah čistenia ako je zvyčajné.

Pri zakúpení darčekovej poukážky aspoň 2 týždne vopred zaplatíte za túto poukážku 90 € čo je zároveň 10% zľava z jej nominálnej hodnoty. Môžete ju využit aj na 2x a urobiť radosť 2x ročne. (čistenia do 50 €)