Ďakujeme, že nás budete kontaktovať!

Ak nám voláte a nedvihneme ihneď, pracujeme. Nemusíte sa báť, ihneď ako si všimneme neprijatý hovor, telefonujeme späť. Zvyčajne je to maximálne do jednej hodiny.

Tepuje: Peter Markuška

Kontaktné údaje:

Telefón: 0915 722 377

Osobné referencie:

Hotel Golf, Hotel Stupka, Hotel Partizán, Hotel Plejsy, Materská škola Drážkovce pri Martine, Materská škola Košťany nad Turcom, Materská škola Ondrášová, Materská škola Stonožka v Liptovskom Mikuláši, Materská škola v Závažnej Porube, Materská škola v Bystričke, Neovízia Bratislava, Materská škola v Banskej Bystrici, COOP Jednota v Liptovskom Mikuláši, Herňa Diamond Game Club v Martine, Herňa Arcade Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Detský Kútik v Tulipe, Sálem s.r.o, Reštaurácia Ranč Žabokreky, Kaviareň Straff Cafe v Auparku v Žiline a iné….

Odpovede na najčastejšie otázky:

Fotky z prác:

Ako dlho trvá vytepovanie sedačky?

Všetko záleží od miery znečistenia, veľkosti sedačky a typu materiálu. Priemerný čas bežnej sedačky vrátane jedného kresla je cca. 2-2.5 hodiny.

Viete vyčistiť veľmi znečistený koberec?

Na veľmi znečistený koberec používame jednokotúčový stroj, ktorý koberec dokonale do hĺbky vyčistí. Nový síce neurobíme, ale výsledok poznáte zaručene!

Viete vyčistiť škvrny od potu a moču?

Nezaručujeme, že škvrny od potu a moču vyčistíme na 100%. Pot a moč môže mať vždy iné zloženie, najmä sa líši v agresivite. Pokiaľ sa objednáte neskoro a škvrny sú dlhodobé, môže prísť k poškodeniu materiálu a žiaľ, to už nie je možné vyčistiť. Preto platí pravidlo: Objednávajte si službu pravidelne!

Koľko ma vyjde vyčistenie sedačky?

U sedačiek účtujeme podľa počtu miest na sedenie. Miesta na sedenie spoznáte podľa šitia, počtu vankúšov, opierok, alebo prípadne podľa odmerania. Jedno miesto na sedenie má zvyčajne 50-60 cm. Jedno miesto na sedenie stojí 6 €, jedno kreslo 7 €.

Ako dlho bude schnúť sedačka, alebo matrac?

Záleží od miery znečistenia, spôsobu čistenia a aj ročného obdobia. V lete schnutie trvá pár hodín, v jesennom a zimnom období môže trvať individuálne i pol dňa.

Viete mi vyčistiť zafarbenú kožu od riflí, či trička?

Záleží od toho, ako často kožu impregnujete. Pokiaľ veľmi málo alebo vôbec, koža skôr dokáže vsať farbu a teda je vyčistenie ťažšie. Preto platí pravidlo: Pravidelne impregnovať!