Objednajte si predvianočné tepovanie včas a ušetrite!

Aj keď sa to momentálne nezdá, Vianoce, a s nimi spojené veľké predvianočné upratovanie, sú už za rohom. A keďže každý chce svoj stromček postaviť na čistý voňavý koberec, mať čistú sedačku, náš kalendár objednávok sa nemilosrdne zapĺňa. Obzvlášť náročné sú víkendy, to málo času, ktoré venujeme nielen vám našim zákazníkom, ale aj našim rodinám a v konečnom dôsledku aj regenerácii organizmu.

Aby sme predišli predvianočnému stresu vo vašich i našich rodinách, rozhodli sme sa pre nasledujúcu úpravu cien, s cieľom „rozumného“ postupného plánovania a objednávania vás našich zákazníkov. V tomto prípade sa úprava ceny týka šiestich víkendových decembrových dní!

Víkendové tepovania na december objednané do konca mesiaca OKTÓBER………..bez príplatku

Víkendové tepovania na december objednané do konca mesiaca NOVEMBER ……….príplatok 15% k cenníkovej cene

Víkendové tepovania na december objednané v mesiaci DECEMBER ……….príplatok 20% k cenníkovej cene

Rovnako problémové je pre nás zorganizovať tepovanie „na poslednú chvíľu“, ktoré nám často rozbíja harmonogram, alebo ho silne narúša. Aj takéto objednávky budú preto v decembri cenovo upravené nasledovne:

Objednávky v mesiaci DECEMBER menej ako 48 hodín PRED samotným tepovaním……….príplatok 25% (avšak NEGARANTUJEME, že napriek príplatku bude objednávka takto krátko pred termínom zaevidovaná a prijatá)

Veríme, že vďaka včasnej objednávke si dokážeme jednotlivé objednávky vhodne naplánovať a naďalej pre vás zabezpečiť vysokokvalitné služby, na ktoré ste z našej strany zvyknutí. Prídeme včas, vyčistíme precízne a vy si budete môcť užívať voňavé Vianoce vo svojom čistom domove.

Objednajte si tepovanie ešte dnes prostredníctvom formulára, ktorý nájdete tu:https://tepujem.sk/objednavka/ Obratom vás budeme kontaktovať.

Ďakujeme za vaše pochopenie

Tím Tepujem.sk