Milí zákazníci,
značka TEPUJEM.SK mala v marci tohto roku (2017) 4 roky. Za tento čas sme toho skutočne veľa stihli. Je to nielen vďaka našim šikovným kolegom ale najmä vďaka vám, ktorí nám dávate príležitosť a objednávate si naše služby.

V krátkosti skúsim zrekapitulovať, vďaka čomu nás už poznáte (okrem čistiacich služieb u vás – v domácnostiach):

zaviedli sme dezinfekciu ozónom sponzorsky pre materské škôlky a zriadili aj program Zdravá škôlka, ktorý môžete poznať i z médií. S programom Zdravá škôlka sme sa stali finalistami súťaže Metro Dobrý podnikateľ 2015. Do dnešného dňa sa zapojilo do programu Zdravá škôlka niekoľko desiatok materských škôlok po celom Slovensku.

zaviedli sme kompletný program pre hotelovú sféru pod názvom Zdravý hotel. Program združuje hotelové zariadenia, ktoré sa môžu pýšiť našou nálepkou Zdravý hotel.

každý mesiac žrebujeme víťaza tepovania v hodnote 30 € a to už viac ako 1 rok, celú fotogalériu výhercov si môžete pozrieť na našej stránke www.tepujem.sk.

dávame príležitosť nováčikom a hľadáme nových kolegov vo vybraných regiónoch (a ponúkame im bezplatné školenia a možnosť byť hrdým členom nášho tímu).

absolvujeme pravidelne školenia, ktoré zlepšujú kvalitu našich služieb a prozákaznícku orientáciu.

Výška kreditných letáčikov najmenej 100 000 eur ročne!


Aby benefitov nebolo málo a aby sme si náležite uctili vás – našich zákazníkov, prichádzame s absolútnou novinkou a inováciou.

Prostredníctvom nášho partnera rozdistribuujeme po Slovensku mesačne okolo 2 500 – 3 000 ks letáčikov formátu A6 s kreditom 3 €. Je veľmi pravdepodobné, že letáčik sa dostane i do vašej domácnosti.

Pokiaľ sa rozhodnete využiť naše služby, dostanete automaticky zľavu 3 € z hodnoty vašej objednávky.

Touto formou teda mesačne dávame kredit na naše služby v objeme 7 500 – 9 000 € mesačne!

Ak sa pozrieme na túto čiastku z pohľadu celého kalendárneho roka, tak suma kreditov na naše služby hravo presiahne čiastku 100 000 eur!

Pevne veríme, že aj vďaka tejto inovácii si ľahšie zapamätáte TEPUJEM.SK nielen ako spoľahlivé a odborné tepovacie služby, ale i značku plnú nápadov, benefitov, milých prekvapení.

Značku, ktorej dôverujú už tisíce spokojných zákazníkov na celom Slovensku.
Tím TEPUJEM.SK