Podporte bezplatnú dezinfekciu ozónom v Materských školách na Slovensku.

Určite poznáte tú situáciu, keď sa vaše dieťa vráti zo škôlky choré. Leží doma v horúčkach a vy s ním ostanete doma. Z práce si musíte vybaviť z dovolenku, alebo hľadať za seba náhradu.

Vedeli ste, že naša firma poskytuje službu dezinfekciu ozónom pre materské školy úplne zdarma? Pomáhame znižovať chorobnosť detí počas najväčších chrípkových a vírusových epidémií. Aj vy môžete prispieť k tomu, aby sa táto služba ešte viac rozšírila. Môžete znížiť pravdepodobnosť toho, že sa vaše dieťa vráti zo škôlky choré. Čítajte ďalej dozviete sa viac…

Čo je ozón?

Ozón je najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Je to plyn, ktorého molekuly sú niekoľko krát menšie ako molekuly aerosólu pri chemickom čistení. Jeho účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná chémia nedostane. Veľmi rýchlo, až 100 krát účinnejšie ako chlór ničí odolné druhy a formy vírusov, baktérií, mikroorganizmov, spórov plesní. Ozón je prostriedok, ktorý sa používa v zdravotníctve i na sterilizáciu pitnej vody. Zabíja 99,9% baktérií a vírusov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy, problémy alergikov.

Fakty

S touto službou sme začali v roku 2014. Vydezinfikovali sme 10 materských škôl. V roku 2015 to je zatiaľ viac ako 20 materských škôl. Len posledný augustový týždeň ich bolo 7. Sami vidíme, že záujem o túto službu je. Chceme tak pomôcť znižovať chorobnosť v čo najväčšom počte materských škôl.

Prečo vám píšeme?

Dostali sme sa do finále súťaže Metro dobrý podnikateľ. Momentálne prebieha verejné hlasovanie. Chceme vás poprosiť o podporu, aby sme túto službu mohli ešte viac rozšíriť. Na tejto adrese:

http://goo.gl/lbCLKf

Zahlasujte za našu firmu. Spustite si video a pozrite si príbeh našej firmy. Hlasovať môžete každý deň. Zahlasujte za náš ešte dnes. Ďakujeme :)

Tím tepujem.sk

AKTUALIZÁCIA : Aj vďaka vašim hlasom sme skončili v súťaži Dobrý podnikateľ 2015 medzi prvými desiatimi finalistami. Veľké ďakujeme!

Dezinfekcia materskej školy

Dezinfekcia materskej školy

rozhovor