Praskliny či škrabance na koženej sedačke?

Ak ste majiteľom koženej sedačky či už doma alebo vo vašom vysnívanom aute, pravdepodobne ste sa už stretli s tým, že sa po istom čase na koži objavia oderky, trhliny či hlbšie praskliny.

Dôvodov môže byť niekoľko. Azda najčastejší je, že sa koži a starostlivosti o ňu nevenoval dostatok pozornosti. Každá koža, nie len ľudská potrebuje svoju starostlivosť. Aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý u nás v TEPUJEM.SK používame kvalitné profesionálne prostriedky, ktoré sú rokmi overené a tak zabezpečíme, že po dôkladnom vyčistení a impregnácií sedačky jej opäť na istý čas vrátime pružnosť a odolnosť.

Ďalší dôvod môže byť, že ste pri presúvaní nábytku zavadili napríklad ostrou hranou o Vašu sedačku a podobne. Či už je to tak alebo onak, existuje riešenie, ktoré je omnoho lacnejšie ako kúpa novej sedačky.

Mnohí z našich zákazníkov si pri spozorovaní niečoho podobného povedia , že počkajú, kým sedačka vyzerá ako tak a časom ju zamenia z novú. Neurobte aj vy túto chybu a obráťte sa na odborníkov z www.servis-sedaciek.sk

Servis-sedačiek.sk Vám zabezpečí :

  • Renováciu kože
  • Opravu sedačky ( praskliny, škrabance od domácich miláčikov a podobne )
  • Retušovanie zošúchanej farby
  • Zmenu farby celej sedačky
  • Zacelenie dier a rezov na sedačke
  • A mnoho iného

Ide o služby overené časom a vami. Práve od Vás, našich zákazníkov sme sa dozvedeli o tejto šikovnej partii a ich precíznej kvalitnej práci. Často krát sme ich prácu videli aj na vlastné oči a môžeme smelo povedať, že na SLOVENSKU nemajú konkurenciu.

Pozrite sa, s čím všetkým si dokážu poradiť.