LOGO – PREVERENÉ A VYČISTENÉ – pre predajcov a kupujúcich nábytku, čalúnenia, vozidiel

Vážení zákazníci,

od mája roku 2016 zavádzame nové logo TEPUJEM.SK na ktorom figurujú 2 slovíčka PREVERENÉ a VYČISTENÉ.

S týmto logom sa budete môcť stretnúť na rôznych inzertných portáloch pri súkromných inzerátoch na predaj čalúneného nábytku, matracov, kobercov, či vozidiel.

Čo nové chceme priniesť priniesť používaním tohto loga?

pecat-vodoznak-500

STE PREDÁVAJÚCI

Je dobrou zvyklosťou, že predávajúci čalúnený nábytok pred predajom dá odborne vyčistiť. Je to nielen z estetických dôvodov, ale aj dôvodov zdravotných (matrace a roztoče) a v konečnom dôsledku aj z dôvodov morálnych. To isté platí aj na predaj vozidla, ktoré by malo prejsť pred predajom procesom vyčistenia.

Pokiaľ nábytok, matrac či koberec vyčistí a zadokumentuje (fotografia po vyčistení) firma TEPUJEM.SK pošleme vám do vášho mailu fotografiu s vloženým LOGOM PREVERENÉ A VYČISTENÉ, ktoré môžete použiť v inzercii.

Značka PREVERENÉ a VYČISTENÉ je komplexnou informáciou pre kupujúceho, ktorý je napríklad 100 km vzdialený a nemusí mať obavu vycestovať, alebo si zarezervovať čalúnený či kožený nábytok!

Inzeráty s logom VYČISTENÉ a PREVERENÉ budú bezplatne inzerované aj na FB skupine TEPUJEM.SK, ČISTENIEKOŽE.SK a automaticky aj v BURZE NÁBYTKU A ČALÚNENIA.

IMG_0147

Inzeráty s logom PREVERENÉ a VYČISTENÉ budú mať podstatne väčšiu šancu na úspech predaja ako bez loga, vzhľadom k benefitom, ktoré ponúkajú kupujúcemu.

STE KUPUJÚCI

Značka PREVERENÉ slúži pre KUPUJÚCEHO ako informácia, že nábytok, čalúnenie, vozidlo je reálne (nejde o inzerát – fikciu, cez ktorý sa snaží predávajúci vytiahnuť z kupujúceho napríklad zálohu) a je v stave, v akom sme čalúnenie, koberec, či vozidlo odfotografovali. Značka preverené je garanciou reality inzerátu a stavu – prostredníctvom fotografie.

Značka VYČISTENÉ je opäť informáciou pre KUPUJÚCEHO, že nemusí mať žiadne iné náklady spojené s kúpou čalúneného nábytku, alebo interiéru vozidla. Vyčistenie je garanciou nielen výborného vizuálneho stavu, ale aj zdravotnej stránky kupovanej veci. ( odstránenie roztočov, pocikania matracov, potu a vizuálna kontrola neprítomnosti rôznych iných parazitov – vši, blchy….)

Ak idete kupovať čalúnený alebo kožený nábytok, či vozidlo preverte si, či bolo vyčistené a ak nebolo, dohodnite sa s predávajúcim na čistení firmou TEPUJEM.SK, ktorá vám prostredníctvom značky VYČISTENÉ a PREVERENÉ zadokumentuje reálny stav, garantuje hĺbkové a odborné vyčistenie a tým ušetrí následné náklady spojené s kúpou veci.

INFO:

Pri vozidlách negarantujeme technický stav, ani stav kilometrov. Realizujeme vyčistenie interiéru a fotografie s reálnym stavom interiéru po vyčistení a garantujeme pravosť inzerátu.

Pri matracoch, kobercoch a sedačkách realizujeme vyčistenie do stavu, v akom uvidíte fotografie s logom po vyčistení a garantujeme pravosť inzerátu.