Služby

Hĺbkové tepovanie

tepovanie

Hĺbkové tepovanie a čistenie zabezpečujeme od roku 2013. Tepujeme gauče, postele, matrace, stoličky, kreslá, sedacie súpravy. Taktiež môžete využiť aj služby našej požičovne. Tepovaním sa dá odstrániť zažraná špina, roztoče, prachové častice. Tepovanie odporúčame pravidelne opakovať. V prípade alergií je tepovanie doslova nevyhnutné. Na čistenie používame prístroje značky Kärcher, vrátane čistiacich prípravkov rovnomennej značky.

Tepujeme v mestách Martin, Žilina, Turčianske Teplice, Veľký Krtíš, Liptovský Mikuláš, Prešov, Košice, Brezno, Ružomberok, Malacky a najbližšie okolie. Služby poskytujeme u vás, vo vašej firme, alebo v domácnosti. V krátkej dobe rozšírime služby aj v iných mestách.

Tepovanie kancelárií

tepovanie-kancelari

Do ponúkaných služieb patrí aj tepovanie firemných priestorov, aj väčšieho rozsahu. V takomto prípade pracujeme nonstop, nakoľko si uvedomujeme, že v prípade pracoviska, nie je často možné vykonávať tepovanie v pracovnom čase.

Tepovanie, ktoré je väčšieho rozsahu, vykonávame aj na území celého Slovenska. Tepovanie vykonávame aj v nočných hodinách!

Objednať si tepovanie môžete v menu OBJEDNÁVKA.

Cenu ponúkaných služieb v prípade tepovania kancelárií sa dozviete v našom CENNÍKU.

Tepovanie domácností

tepovanie-domacnosti

Pravidelné tepovanie domácností nemá iba estetické ale aj zdravotné hľadisko. Zbaví váš koberec, gauč, kreslo či stoličku nielen škvŕn, znečistenia a zápachu ale aj všadeprítomných roztočov, ktoré často spôsobujú alergické reakcie.

Naše služby môžete však využiť aj ako dezinfekciu, najmä v prípade opakujúcich sa zdravotných /baktériami spôsobených/ ochorení. Hĺbkové tepovanie dokáže odstrániť až 98% percent roztočov, prípadne iných baktérií a jeho efekt vydrží niekoľko mesiacov. Práve neviditeľné roztoče sú často spúšťačom alergických reakcií.

Tepovanie vozidiel

tepovanie-auta

Našou špecializáciou je tepovania auta. Hĺbkovo vytepujeme sedadlá, hlavové opierky, podlahy, strop, batožinový priestor, tepovateľné časti dverí, koberčeky, stĺpiky. Samozrejme je to iba časť úkonov, ktoré vykonávame.

Tepovanie vozidla vykonávame u nás  (prosím kontaktovať príslušnú pobočku), ale môžeme ho vykonávať aj u vás vo dvore /v prípade rodinných domov/. Dôkladným vytepovaním a vyčistením vášho vozidla zároveň zdvihnete jeho cenu, v prípade predaja. V súčasnosti poskytujeme zľavy pre členov zmluvných autoklubov vo výške až 20% z ceny tepovania.

Tepovanie auta je tak ešte lacnejšie a dostupnejšie.

Požičovňa tepovača

požičanie tepovača

V neposlednom rade ponúkame možnosť požičovne tepovača. Zapožičiavame silný stroj Kärcher Puzzi 8/1 C, ktorý je výkonný extraktor v základnej triede. Extraktor sa môže cielene používať na čistenie čalúnenia alebo odstraňovanie fľakov z kobercov.V prípade väčších plôch je k dispozícii aj Kärcher Puzzi 100.

Keďže po čistení ostáva len minimálna zvyšková vlhkosť, je možné čistené koberce a čalúnenie veľmi rýchlo opäť používať. Najmä v prípade čistenia väčších plôch, alebo viacerých vozidiel je práve požičovňa tepovača tým najlepším a najlacnejším riešením.

Dezinfekcia ozónom

dezinfekcia-ozonom

Medzi nové služby v našej ponuke patrí aj dezinfekcia ozónom. Pomocou ozónového generátora, ktorý produkuje dostatočné množstvo ozónu odstránime vo vašom byte, dome, či aute nežiadúce baktérie, vírusy, spóry plesní, zápach. Ozónom čistíme aj klimatizáciu vozidiel, prieduchy, interiér. Ozón je 100 krát účinnejší ako chlór a ide o najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Viac sa dočítate TU.