Ten správny čas na dezinfekciu klimatizácie nastal!

Po zimnej sezóne s pribúdajúcimi teplejšími dňami onedlho začneme naplno využívať aj klimatizáciu nášho vozidla. A čím budú teploty vyššie, tým častejšie.

NENECHAJTE SA ZASKOČIŤ ZÁPACHOM

Ak ste klimatizáciu dlhodobejšie počas zimy nepoužívali, alebo naopak, i napriek tomu, že ste ju i použili ale dlhšie nedezinfikovali, neodkladajte túto bežnú údržbu, kým začne klimatizácia zapáchať. Zápach je už posledným varovaním, že s klimatizáciou nie je niečo v poriadku a že spustením klímy si na seba bezprostredne púšťate baktérie a vírusy.

Kým u zdravého človeka je miera „tolerancie“ na toto bio znečistenie vyššia a zdravotné problémy môžu nastať neskôr, u človeka ktorého imunita je oslabená trebárs alergiami, môže prepuknúť problémy skôr. Pálenie, slzenie, kašeľ, sopeľ….

ČO JE TO OZÓN?

Ozón (O3) je silne reaktívny plyn so silným dezinfekčným oxidačným účinkom. Dezinfekcia klimatizácie auta od baktérií, vírusov a plesní je účinná na 99,9%. Princíp je jednoduchý. Pôsobením ozónu dochádza k prasknutiu bunkovej steny všetkých mikróbov, čím sú účinne likvidované a to až 100x rýchlejšie ako chlórom. Odporúčame dezinfikovať klimatizáciu ozónom aspoň 1x ročne. Na všetkých našich pobočkách vám radi vydezinfikujeme vozidlo behom zhruba jednej hodiny.

Ozónové čistenie klimatizácie vykonávame profesionálnym generátorom ozónu s produkciou až 7g/hod , ktorý je mimoriadne účinný a niekoľkokrát prevyšuje potrebné množstvo ozónu.Ozón zápach neprekrýva, ale natrvalo odstraňuje !

Ozón dezinfikuje: klimatizáciu, výduchy a potrubia ventilačného systému, interiér vozidla – sedadlá, koberce, rohože, strop, batožinový priestor, všetky ťažko prístupné miesta

4

V prípade potreby bez doplatku vykonáme i opakovanú dezinfekciu (ak klimatizácia nebola roky čistená a potrebuje opakovaný zásah)

Dezinfekciu interiéru vozidla je vykonávame aj u zákazníka.

Cena za dezinfekciu ozónom je 15 €, v prípade objednania kompletného vyčistenia interiéru + dezinfekcia, je cena za dezinfekciu po zľava 9,90 €!