Tepovanie v Českej republike

Chránené heslom: Návody pre pobočky

Článok nemá zhrnutie, pretože je chránený.

Čistenie exteriérov

Aj touto formou, na našom blogu, by sme chceli upozorniť na rozširujúce služby, ktoré naši kolegovia poskytujú v jednotlivých regiónoch alebo na celom Slovensku. V prípade, že hľadáte čistenie exteriérov, napríklad:  čistenie zámkových dlažieb, čistenie omietky, čistenie striech, palisád – môžete sa obrátiť na našich kolegov, ktorý okrem klasického tepovania a čistenia robia i túto […]

O značke TEPUJEM.SK a o tom, čo zákazníkov zaujíma najčastejšie – rozhovor

Ako administrátorka facebookovej fanpage TEPUJEM.SK som sa rozhodla vyspovedať majiteľa značky TEPUJEM.SK, aby som vám projekt a jej služby ešte viac priblížila. Alebo o tom ako vznikla značka TEPUJEM.SK, podľa čoho si vybrať tepovaciu firmu, ako často tepovať naše domácnosti či o tom čo zákazníkov najviac zaujíma s Petrom Markuškom.

HOTEL HILTON BUDAPEŠŤ

Zúčastnili sme sa predvádzacej akcie s cieľom urobiť si väčší prehľad o technike inej značky a prestížnych prípravkoch na čistenie. Fotografie si môžete pozrieť v tejto krátkej fotogalérii.

INTERCLEAN AMSTERDAM 15-18.5.2018

A my sme pri tom! Výstava Interclean v Amsterdame prináša to najlepšie zo sveta čistiacich produktov, výrobkov, inovácií strojov a zariadení.
Frederik, ktorý zastrešuje pobočku Vranov nad Topľou, Košice a Bratislavu sa zúčastnil tohto dôležitého podujatia a zasiela fanúšikom TEPUJEM.SK fotografie a celej sieti TEPUJEM.SK mnoho informácií, ktoré nás posúvajú vpred.
Na fotografiách Frederik so zástupcami (a riaditeľmi) TOP značiek ako: Santoemma (naše modré tepovače), Ghibli (žlto-sivá technika), Cleanfix (zväčša červená technika), Prochem (značka, ktorá zabezpečuje nielen extraktory a inú techniku ale aj špičkové prípravky).

Ako si vyčistiť koberec?

Mnohé domácnosti na Slovensku nevyužívajú čistiace služby profesionálnych firiem, ale čistia si čalúnenie samostatne. Patríte medzi takúto domácnosť i vy? Tak to by ste potom mali vedieť, čo od takého domáceho čistenia môžete očakávať.

Školenie TEPUJEM.SK – Hotel Zerrenpach 11/2017

Druhé školenie v roku 2017 v známom prostredí Hotelu Zerrenpach bolo opäť bohaté na program.

Read more

Objednávanie na sviatky – DECEMBER 2017

Vážení zákazníci,

do vianočných sviatkov ostávajú necelé 2 mesiace a 3 týždne. Tak, ako minulý rok si vás dovoľujeme  s dostatočným predstihom upozorniť na to, že je potrebné si naše služby objednať vopred.

Objednávanie v polovici decembra je NESKORO, nemusíte byť vybavení!

Tak ako minulý rok, rozhodli sme sa upraviť teda objednávanie  na december a cenník služieb pre objednávanie takto:

Víkendové tepovania na december objednané do konca mesiaca OKTÓBER………..bez príplatku

 

Víkendové tepovania na december objednané do konca mesiaca NOVEMBER ……….príplatok 15% k cenníkovej cene

 

Víkendové tepovania na december objednané v mesiaci DECEMBER ……….príplatok 20% k cenníkovej cene

 

Objednávky, ktoré budú prijímané v decembri si vyhradzujeme z kapacitných dôvodov odmietnuť, ale rozhodne budú všetky telefonicky konzultované. Nenechávajte si objednávanie na poslednú chvíľu.

 

Veríme, že vďaka včasnej objednávke si dokážeme jednotlivé objednávky vhodne naplánovať a naďalej pre vás zabezpečiť vysokokvalitné služby, na ktoré ste z našej strany zvyknutí. Prídeme včas, vyčistíme precízne a vy si budete môcť užívať voňavé Vianoce vo svojom čistom domove.

Tím Tepujem.sk