Tepovanie Trnava – kontaktné údaje:

Telefónne čísla :

Domácnosti – Jozef Vojtech:

0910 426 660

Firmy – Martin Benkovský:

0901 780 666

Mail: trnava@tepujem.sk

V Trnave a okolí poskytujeme:

  • Hĺbkové tepovanie matracov

    Hĺbkové čistenie zbaví matrace prachu, roztočov, alergénov a v neposlednom rade i fľakov od potu, moču.

  • Odborné tepovanie kobercov

    Domácnosti:  cena podľa platného cenníka, rozdelenie kobercov na kusové, s dlhým vlasom, celoplošné

  • Čistenie a impregnovanie kože

    Koženú sedačku najskôr dôkladne vyčistíme a následne aplikujeme ochrannú impregnáciu, ktorá kožu chráni niekoľko mesiacov.

Objednajte si čistenie kliknutím na červené tlačítko:

Pozrite si naše referencie:

Radoslav K.

Ďakujem za veľmi promptné a kvalitné vytepovanie Vašim pracovníkom Martinom Benkovským zo Senca. Volal som mu v pondelok 01.07.2019 kde som ho požiadal o termín vytepovania koberca a sedačky, bol ochotný ešte v ten istý deň podvečer prísť vytepovať do Veľkého Grobu. Musím vyjadriť veľkú spokojnosť s pánom Benkovským, nielen jeho priateľský prístup, ale aj profesionalitu a kvalitu! Vytepované bolo všetko rýchlo a kvalitne. Cenovo taktiež bezproblémové a bezproblémovo dostupné. Pomer cena vs kvalita na veľmi vysokej úrovni. Ďakujem

Radoslav K.
Silvia S.

Trnava – dakujem za profesionalny pristup, kvalitne odvedenu pracu, casovu flexibilitu a ochotu. Maximalna spokojnost s tepovanim sedacky a kobercov. Odporucam.

Silvia S.
Služby tepovania a čistenia vykonáva v Senci, Bratislave, Trnave  spoločnosť Bemalux Cleaning Corp. s. r. o, Voderady 229, 919 42 Voderady, IČO: 51 272 661, DIČ:2120656615 . Uvedené ceny sú konečné, SME platcami DPH.