Kontaktné údaje TEPUJEM.SK

V prípade otázok neváhajte kontaktovať najbližšiu pobočku telefonicky alebo mailom.  Radi Vám odpovieme, či poradíme.

Služby tepovania a čistenia kože poskytujeme na celom Slovensku. Vyberte si zo zoznamu najbližšiu pobočku a kontaktujte nás ešte dnes.

Kontaktné údaje TEPUJEM.SK
MestoKontaktná osobaČísloMailová adresa
Bratislava
Senec
Trnava
Martin Benkovský pre firmy
Jozef Vojtech pre domácnosti
0901 780 666
0910 426 660
bratislava@tepujem.sk
senec@tepujem.sk
trnava@tepujem.sk
MalackyMartin Podolan0949 703 109malacky@tepujem.sk
Piešťany a NitraJozef Zámečník0905 434 826nitra@tepujem.sk
piestany@tepujem.sk
LevicePeter Adamec0903 244 360levice@tepujem.sk
SenicaLukáš Králik0949 238 309senica@tepujem.sk
Dunajská StredaAttila Nemeth0902 136 988dunajskastreda@tepujem.sk
Bánovce nad Bebravou
Prievidza
Topoľčany
Milan Hlúch0948 230 722banovce@tepujem.sk
prievidza@tepujem.sk
topolcany@tepujem.sk
TrenčínMartin Petrek0940 563 238trencin@tepujem.sk
Považská Bystrica
Púchov
Čadca
Kysucké Nové Mesto
Martin
Žilina
Bytča
Peter Smolka0940 600 610zilina@tepujem.sk
puchov@tepujem.sk
cadca@tepujem.sk
kysucke@tepujem.sk
martin@tepujem.sk
zilina@tepujem.sk
bytca@tepujem.sk
Liptovský Mikuláš
Liptovský Hrádok
Poprad
Peter Markuška0915 722 377info@tepujem.sk
RužomberokZdenko Bardon0948 201 102ruzomberok@tepujem.sk
Dolný KubínMichal Kubaľák0911 965 855kubin@tepujem.sk
Banská Bystrica
Brezno
Zdenko Bardon0948 201 102brezno@tepujem.sk
ZvolenZdenko Bardon0948 201 102zvolen@tepujem.sk
Veľký KrtíšKatarína Fónodová0905 617 266vkrtis@tepujem.sk
Vranov nad Topľou
Košice
Frederik Dudáš0918 121 801, 0915 872 644vranov@tepujem.sk
kosice@tepujem.sk