O značke TEPUJEM.SK

Krátky príbeh o tom, ako jeden nápad a človek dokáže zrealizovať svoju víziu, pokiaľ jej stále verí.

Vznik 2013

O značke TEPUJEM.SK

Vznik 2013

V roku 2013 založenie firmy Petrom Markuškom, ktorý začína poskytovať tepovacie služby takmer na celom Slovensku. Začína si uvedomovať, že by bolo zaujímavé, keby značka dokázala poskytovať služby na celom Slovensku prostredníctvom siete vyškolených ľudí.

V roku 2014 pracuje na tom, aby taká značka existovala a oslovuje svojich kamarátov, známych a priateľov a sústreďuje sa vtedy na svojich zákazníkov v Martine a okolí.

Brezno 2014

O značke TEPUJEM.SK

Prvá pobočka

Prvé rozšírenie služieb v roku 2014 a príchod pobočky v Brezne. Kvalitné služby začíname poskytovať od Brezne až po Banskú Bystricu.

Taktiež začíname robiť prvé veľké prevádzky – hotely, herne a podobne. Do výbavy pribudol prvý kobercový malý poloautomat.

Košice 2014

O značke TEPUJEM.SK

Sme na východe

Pribudla spriatelená firma v Košiciach, ktorá nám bola po stránke marketingu veľmi nápomocná. Stála za prvými polepmi vozidiel, grafikou, vizitkami a samozrejme vynikajúco zastupovali svoju prácu – tepovanie u zákazníkov. Neskôr štafetu prebrali „draci“, ktorí rozšírili služby a poskytujú služby doteraz pre Vranov nad Topľou a Košice.

Dobrý podnikateľ

O značke TEPUJEM.SK

Ocenenie

V roku 2015 sa naša značka stala finalistom súťaže s Metrom s názvom „Dobrý podnikateľ“. Vytvárali sme v materských škôlkach bezplatne zdravšie a čistejšie prostredie.

Síce sa nám nepodarilo vyhrať, ale to vôbec nevadí. Po dvoch rokoch existencie značky to bola pre nás veľká pocta.

Ďalšie roky

O značke TEPUJEM.SK

Školenie 2018

Odrazu sa roztrhlo s nami vrece. Do spoločnej značky sa začali hlásiť ambiciózni ľudia z rôznych kútov Slovenska. Väčšina z nich vytrvala začiatky a dodnes s nami pracujú.

Všetci boli a sú pravidelne preškolení a aktívne sa i zapájajú do budovania spoločnej značky.

Aktuálne sme v 26tich mestách na Slovensku prostredníctvom regionálnych vedúcich a ich zamestnancov.

Rok 2023

O značke TEPUJEM.SK

Rok 2022

Rok 2023 je za rohom a my v marci oslávime 10 rokov poskytovania našich služieb. Za ten čas sme sa posunuli obrovský kus vpred. Dnes čistíme úplne inou technikou, absolvovali sme množstvo rôznych školení a poskytujeme vysoko prozákaznícky servis.

Verím, že v aktuálnej zostave to potiahneme úspešne ďalšie roky.

A nielen to. Verím, že pribudnú i kolegovia do neobsadených miest a regiónov, aby sme mohli hrdo povedať, že dokážeme poskytnúť služby na úplne celom Slovensku.

Peter Markuška

Kontakt priamo na zakladateľa značky nájdete TU.