IMG_0132Značka TEPUJEM.SK vznikla v marci v roku 2013. Založili sme ju s cieľom poskytovania kvalitných služieb čistenia čalúnenia a dezinfekcie ozónom. Už po prvom polroku fungovania a čistiacich prácach z celého Slovenska bolo jasné, že naše služby chceme poskytovať časom na celom Slovensku.

Začali vznikať jednotlivé pobočkové francizové miesta. Vznikli jednotné pracovné postupy, zosúladili sme spôsob komunikácie s klientami, vybrali sme najlepších dodávateľov chémie, pripravili jednotný cenník.

Zaujímavosťou siete TEPUJEM.SK je to, že je zložená nielen z ľudí, ktorí odvádzajú prácu vo vzťahu k hlavnej činnosti – čistiacim službám, ale pomáhajú svojím umom a schopnosťami sieť rozvíjať .

V roku 2014 sme vytvorili systém, kde je celá sieť okamžite oboznamovaná s novinkami z našej oblasti, skúsenosťami, novými produktami a podobne.

V roku 2015 už dokážeme poskytovať naše služby cca. v 70% oblastiach Slovenska.

V roku 2015 sme sa zúčastnili aj súťaže s Metrom s názvom „Dobrý podnikateľ 2015“. Cieľom súťaže je nájsť firmy, ktoré robia niečo viac pre spoločnosť alebo pre jednotlivcov ako je podnikanie samotné. My sme sa zúčastnili súťaže s projektom Zdravá škôlka ( sponzorská dezinfekcia ozónom) a dostali sme sa medzi hlavných 10 finalistov.

tepujem-sk

Samozrejme, rozvoj by nebol možný bez ústneho podania referencií našich zákazníkov ich rodinám, priateľom, kamarátom za čo sme nesmierne vďační.

Naše služby aj naďalej rozvíjame a tešíme sa na vás – našich zákazníkov.

Peter Markuška, zakladateľ TEPUJEM.SK