Tepovanie Prievidza – kontaktné údaje:

Meno: Milan Hlúch

Telefónne číslo : 0948 230 722

Mail: prievidza@tepujem.sk

hluch

Absolvované školenie 2022.

V Prievidzi a okolí poskytujeme:

  • Hĺbkové tepovanie matracov

    Hĺbkové čistenie zbaví matrace prachu, roztočov, alergénov a v neposlednom rade i fľakov od potu, moču.

  • Odborné tepovanie kobercov

    Domácnosti:  cena podľa platného cenníka, rozdelenie kobercov na kusové, s dlhým vlasom, celoplošné

  • Čistenie a impregnovanie kože

    Koženú sedačku najskôr dôkladne vyčistíme a následne aplikujeme ochrannú impregnáciu, ktorá kožu chráni niekoľko mesiacov.

Objednajte si čistenie kliknutím na červené tlačítko:

Pozrite si naše referencie:

Ľuboslava S.

Veľmi pekne ďakujem pánovi Hluchovi za perfektne odvedenú prácu – tepovanie dvoch sedačiek, stoličiek a kresiel, za profesionálny prístup, za rýchle vybavenie (v nedeľu večer som zaslala objednávku, a v utorok sa už tepovalo). Sme veľmi spokojní s cenou aj s výsledkom vykonanej práce, preto túto firmu odporúčam.

Ľuboslava S.
Dana C.

Ďakujeme pekne firme tepujem.sk z Bánoviec n/ Bebr. za vyčistenie čalúneného nábytku, koberčekov aj koženej sedačky. Služby prebehli profesionálne, podľa dohody, pracovník bol veľmi ochotný, poctivo vykonal svoju prácu, výsledok perfektný. Určite využijeme ich služby aj v budúcnosti a odporúčame túto firmu aj ostatným … Firme prajeme veľa úspechov .

Dana C.
Petronela L.

V našom byte sme si dali vytepovať koberce a okrem výsledku, s ktorým som bola spokojná ma príjemne prekvapilo to, že na objednanú službu som nemusela dlho čakať, pracovník prišiel presne na dohodnutý čas a cena bola tiež prijateľná. V prípade, že by odo mňa niekto potreboval informáciu o spoľahlivej tepovacej firme, určite by som odporučila túto.

Petronela L.
Katka K.

Dakujem za super servis, skvelu pracu, a perfektnú komunikaciu pri tepovani sedačky. S tepovanim sme spokojný a určite ak budeme potrebovať budeme kontaktovať práve túto firmu. ODPORUČAM !!!

Katka K.
Služby  vykonáva v Prievidzi spoločnosť Milan Hlúch, Dubnička 65, 957 03 Dubnička, IČO: 54 311 241.