V prípade otázok neváhajte kontaktovať najbližšiu pobočku telefonicky alebo mailom.  Radi Vám odpovieme, či poradíme.

Služby tepovania a čistenia kože poskytujeme na celom Slovensku. Vyberte si zo zoznamu najbližšiu pobočku a kontaktujte nás ešte dnes.

Tepovanie Bánovce nad Bebravou – Miloš Brisuda – 0917 932 243 –  banovce@tepujem.sk
Tepovanie Banská Bystrica – Stanislav Ličko – 0908 212 242 – brezno@tepujem.sk
Tepovanie Bratislava – Frederik Dudáš – 0918 121 801 – bratislava@tepujem.sk
Tepovanie Brezno – Stanislav Ličko – 0908 212 242 – brezno@tepujem.sk
Tepovanie Bytča – Roman Turjak – 0940 600 610 – zilina@tepujem.sk
Tepovanie Čadca – Peter Smolka – 0940 600 610 – zilina@tepujem.sk
Tepovanie Košice – Frederik Dudáš – 0918 121 801, 0915 872 644 – vychod@tepujem.sk, vranov@tepujem.sk
Tepovanie Kysucké Nové Mesto – Peter Smolka – 0940 600 610 – zilina@tepujem.sk
Tepovanie Liptovský Mikuláš – Peter Markuška – 0915 722 377 –  info@tepujem.sk
Tepovanie Liptovský Hrádok – Peter Markuška – 0915 722 377, info@tepujem.sk
Tepovanie Nitra – Jozef Zámečník – 0905 434 826, nitra@tepujem.sk
Tepovanie Martin –  Juraj Blahušiak – 0948 201 102, martin@tepujem.sk
Tepovanie Malacky –  Karol Mikláš – 0907 621 950, malacky@tepujem.sk
Tepovanie Piešťany – Andrej Romancin – 0907 483 555, piestany@tepujem.sk
Tepovanie Poprad –  0910 218 254, poprad@tepujem.sk
Tepovanie Prešov – Frederik Dudáš – 0918 121 801, 0915 872 644, vranov@tepujem.sk
Tepovanie Prievidza – Miloš Brisuda – 0917 932 243, prievidza@tepujem.sk
Tepovanie Púchov –  0944 790 944, puchov@tepujem.sk
Tepovanie Ružomberok – Peter Markuška – 0915 722 377, info@tepujem.sk
Tepovanie Senec – Martin Benkovský – 0901 780 666, senec@tepujem.sk
Tepovanie Topoľčany – Roman Krošlák – 0940 779 899, topolcany@tepujem.sk
Tepovanie Trenčín – Miloš Brisuda – 0917 932 243, trencin@tepujem.sk
Tepovanie Trnava – Martin Benkovský – 0901 780 666, Andrej Romančin – 0907 483 555, trnava@tepujem.sk
Tepovanie Veľký Krtíš – 0905 617 266, vkrtis@tepujem.sk
Tepovanie Vranov nad Topľou – Frederik Dudáš – 0918 121 801, 0915 872 644, vranov@tepujem.sk
Tepovanie Žilina – Roman Turjak – 0940 600 610, zilina@tepujem.sk