Tepovanie sedačiek, kobercov, postelí, matracov, čistenie vozidiel. Dezinfekcia ozónom vozidiel a domácností. Strojové čistenie podláh. Sušenie po čistení. Čistenie kože. – Vranov nad Topľou

Kontakt :  0918 121 801, 0915 872 644,  vranov@tepujem.sk

Vo Vranove nad Topľou, Michalovciach a okolí poskytujeme širokú paletu našich služieb a to tepovanie kobercov, matracov, sedačiek, stoličiek, mobilné čistenie áut, dezinfekciu ozónom, čistenie a impregnovanie kože – kožené sedačky, sedačky vo vozidlách.  

V ponuke pobočky sú i viaceré špeciálne služby: strojové čistenie podláh, čistenie fasád, odstránenie grafitov, čistenie a dezinfekcia bazénov, údržba betónových podláh, odstraňovanie žuvačiek, čistenie verejnej dopravy, zastávok a podobne.

Pre využitie týchto ostatných služieb neváhajte pobočku telefonicky kontaktovať kvôli cenovej ponuke.

V súčasnosti poskytujeme vo Vranove nad Topľou a okolí nasledovné služby:

puzzi100

Požičanie výkonného tepovača Kärcher Puzzi 100

Požičiavame silné a účinné tepovače Kärcher Puzzi. Tepovač vám nielen prinesieme v dohodnutú hodinu, ale vysvetlíme aj ako ho máte použiť a odporučíme správny spôsob tepovania tak, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. Prečítajte si viac o tejto službe.

1653420_10204006794068220_8728641702756457792_n (1)

Tepovanie sedačiek, kobercov, postelí a iného čalúnenia – tepovačom  Kärcher.

Odborne tepujeme  priamo v priestoroch vašej domácnosti alebo firmy. Zbavte sa špiny a roztočov a predĺžte životnosť vašich kobercov a sedačiek. Predbežnú cenu tepovania si môžete vypočítať podľa cenníka.

DSCI0408

Čistenie a impregnovanie kože

Odborne vám vyčistíme koženú sedačku, alebo interiér vozidla. Na čistenie používame dva typy chémie. Prvá kožu vyčistí a odmastí, druhá chémia zabezpečí, aby zostala koža mäkká, vláčna a nepraskala. Nespoliehajte sa na univerzálne prostriedky z obchodov. Väčšinou viac ublížia ako pomôžu.

1556198_717431751668842_8650930967060900001_o

Tepovanie vozidiel

U nás, alebo i u vás vyčistíme vaše vozidlo. Čistenie samotné je zväčša parným čističom, alebo aj extraktorom Karcher. Pred samotným tepovaním auto vysávame.

Strojové čistenie dlažby (i šampónovanie väčších kobercov) jednokotúčovým strojom Wirbel
V ponuke už i čistenie podláh jednokotúčovým profesionálnym strojom. Navrhnutý na čistenie a leštenie rôznych druhov podláh, čistenie kobercov, šampónovanie a pod. Podlahu vyčistíme rýchlo, profesionálne a za cenu už od 0,80 €/m2.

dezinfekcia-ozonom

Dezinfekcia ozónom

Dezinfekcia bytových, kancelárskych priestorov a áut. Pomocou silného ozónového generátora odstránime vo vašom byte, dome, či aute nežiadúce baktérie, vírusy, spóry plesní, zápach. Ozón je 100-krát účinnejší ako chlór a ide o najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Zistite viac o dezinfekcii ozónom

Hello

Sušenie čalúnenia – sedačiek, kobercov, vozidiel

S výkonným sušičom môžete čas sušenia čalúnenia skrátiť až o 40% oproti normálnemu času schnutia. Túto službu je možné si priobjednať po objednávke čistenia za 5 € paušálne + doprava v prípade, ak sušič ostane u vás a budeme sa poň musieť vrátiť. Sušič si môžete objednať i samostatne bez inej predchádzajúcej našej služby za cenu 20 € + náklady na dopravu – 0,2 €/km. So sušičom je možné i sušenie stien napríklad po vytopení.

Čo o nás povedali zákazníci

Marika

Veľmi pekne ďakujem firme TEPUJEM.SK za perfektné a profesionálne vyčistenie gauča. Určite každému vrelo odporúčam, sama som bola prekvapená koľko nečistôt je v relatívne novom gauči. :-D

Marika
Lenka

Veľmi milý a ústretový prístup. Ďakujeme, trošku sa namakali, lebo koberec v našej zasadačke nebol čistený dobrých 8 rokov, ale aj napriek veľkej drine, stále milí a usmiati. Ďakujeme za krásny a čistý koberček. Naozaj sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.

Lenka
Jana

Ďakujeme za tepovanie viacerých vecí, boli sme veľmi spokojní a môžme len doporučiť!

Jana
Ján K.

Dohodnuté tepovanie väčšieho rozsahu dopadlo nad moje očakávania. Dvaja pracovníci 73m2 zvládli sotva za 2 hodiny a to som vzhľadom na znečistenie koberca očakával prácu minimálne na pol dňa!

Ján K.

Objednajte si tepovanie ešte DNES

Naše služby si môžete objednať na čísle 0918 121 801 a 0915 872 644,
e-mailom na adrese vranov@tepujem.sk alebo
nižšie vyplňte objednávkový formulár a budeme vás obratom kontaktovať telefonicky.

Prosím venujte vyplneniu formulára náležitú pozornosť, najmä vyplnením správneho kontaktného čísla.
Pred odoslaním objednávky si prosím preštudujte CENNÍK ponúkaných služieb.

Objednávka tepovacích služieb

Meno (povinné)
Priezvisko (povinné)
Ulica (povinné)
Mesto (povinné)
E-mail (povinné)
Telefón (povinné)
Dátum tepovania (povinné)
Hodina objednania služby (povinné)

Napíšte o akú službu máte záujem

Chcete aj aktívnu polymérovú ochranu vlákien?

Materiál je tak chránený vďaka aktívnym polymérom a vydrží čistý až 50% dlhšie.
Cena objednávky bude vyššia približne o 25%.

ÁNO, chcem aktívnu ochranu polymérmi, aby mi materiál vydržal dlhšie čistýNIE, nemám záujem o polymérovú ochranu vlákien

Dajte svojmu kobercu alebo sedačke druhú šancu.

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes! Radi odpovieme na vaše otázky.

Tepovanie zabezpečujeme aj v popoludňajších hodinách a počas víkendov.


Firme Tepujem.sk dôveruje už tisíce spokojných klientov na celom Slovensku.

Služby tepovania, upratovania a parného čistenia vykonáva vo Vranove nad Topľou spoločnosť Martin Dudáš – AUTO–MOTO CENTRUM- ECO SERVICE Ul. Porubská 682/38 093 03 Vranov nad Topľou Prevádzka: Čemernianska 48, 093 03 Vranov n.T. IČO: 43 768 661 DIČ: 1078667161 IČ DPH: SK1078667161