Tepovanie interiéru vozidiel, kobercov, sedačiek, dezinfekcia ozónom. Čistenie podláh jednokotúčovým strojom. – Bánovce nad Bebravou

Nerobíme požičanie tepovača!

NOVINKA 2019! Čistenie exteriérov – zámkové dlažby, fasády, podlahy, kameň, betón, fasády rodinných domov, metalické fasády hál, strechy, grafiti…

Kontakt : 0917 93 22 43, banovce@tepujem.sk

Pobočka v Bánovciach nad Bebravou poskytuje služby i v blízkom okolí, zhruba v okruhu 30 km, pod čo spadá Trenčín, Partizánske, Prievidza… V tejto pobočke si môžete vybrať zo služieb ako je tepovanie stoličiek, matracov, sedačiek, kobercov,interiéru vozidiel.

Pre firemnú sféru zvládnu naši kolegovia tepovanie kancelárií, hotelov, reštaurácií, barov, herní a to samozrejme i v nočných hodinách.

Pre dodržanie maximálneho štandardu a jednotnosti kvality samozrejme ako pobočka Bánovce nad Bebravou, tak i ostatné pobočky používajú rovnaké postupy a chémiu.

V Bánovciach nad Bebravou a blízkom okolí poskytujeme tieto služby:

Tepovanie vozidiel

Odborne tepujeme priamo v priestoroch vašej domácnosti alebo firmy, alebo i v našich priestoroch. Predbežnú cenu tepovania si môžete vypočítať podľa cenníka.

Tepovanie sedačiek, kobercov, postelí a iného čalúnenia

Odborne tepujeme priamo v priestoroch vašej domácnosti alebo firmy. Zbavte sa špiny a roztočov a predĺžte životnosť vašich kobercov a sedačiek. Predbežnú cenu tepovania si môžete vypočítať podľa cenníka.

dezinfekcia-ozonom

Dezinfekcia ozónom

Dezinfekcia bytových, kancelárskych priestorov a áut. Pomocou silného ozónového generátora odstránime vo vašom byte, dome, či aute nežiadúce baktérie, vírusy, spóry plesní, zápach. Ozón je 100-krát účinnejší ako chlór a ide o najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Zistite viac o dezinfekcii ozónom

206Strojové čistenie dlažby (i šampónovanie väčších kobercov) jednokotúčovým strojom 17″ strojom.

NOVINKA v roku 2015

V ponuke už i čistenie podláh jednokotúčovým profesionálnym strojom. Navrhnutý na čistenie a leštenie rôznych druhov podláh, čistenie kobercov, šampónovanie a pod. Podlahu vyčistíme rýchlo a odborne.

Po individuálnej dohode i možnosť zapožičania stroja. 

ČISTENIE EXTERIÉROV

Špecializujeme sa i na čistiace práce, vykonávané profesionálnymi strojmi a špičkovou chémiou.

Čistíme zámkové dlažby, podlahy, kameň, betón, fasády rodinných domov, metalické fasády hál, strechy, grafiti a mnoho ďalšieho.

Špecializujeme sa na čistenie, kde vieme veľmi šetrným spôsobom vyčistiť povrchy aj bez chémie a sú vhodné na okamžité použitie.

Čo o nás povedali zákazníci

Zuzana H.

V našom byte sme si dali vytepovať koberce a okrem výsledku, s ktorým som bola spokojná ma príjemne prekvapilo to, že na objednanú službu som nemusela dlho čakať, pracovník prišiel presne na dohodnutý čas a cena bola tiež prijateľná. V prípade, že by odo mňa niekto potreboval informáciu o spoľahlivej tepovacej firme, určite by som odporučila túto.

Zuzana H.Bánovce nad Bebravou
Iveta

…dnes som využila služby Tepujem.sk – Miloš Brisuda…..som spokojná za vyčistenie sedacej súpravy. Prajem len spokojných zákazníkov….klobúk dolu, veľmi dobre urobená práca….

IvetaBánovce nad Bebravou
Martina S.

Odborne odvedená práca! Profesionálny prístup, možem len odporučiť ešte raz ďakujeme.

Martina S.Bánovce nad Bebravou
Detský zámok Kvetinka

Ďakujeme firme tepujem.sk, pobočke v Bánovciach na Bebravou, p. Brisudovi, za vyčistenie priestorov ozónom ZDARMA v našej súkromnej škôlke. Vyjadrujeme veľkú spokojnosť, zmena vzduchu v priestoroch bola okamžite citeľná, veríme že , prospeje k zdraviu našich detičiek. Služby firmy budeme využívať aj naďalej a to minimálne 4 x do roka.

Detský zámok KvetinkaTrenčín
Martina Lukáčová

Príjemné jednanie, kvalitne odvedená práca, skrátka všetko na jedničku. Dala som si vytepovať koberce a kancelársku stoličku. Z mojej strany maximálna spokojnosť! Jediné, čo ma mrzí je to, že som si službu nezavolala skôr. Sama som sa mordovala s čistením kobercov, ale žiaľ výsledok nebol vidieť :-). Som rada, že som službu využila a určite budem využívať. Ešte raz ďakujem pán Brisuda a teším sa na budúce.

Martina Lukáčová
Peter

Ochotný, komunikatívny a nevtieravý prístup skombinovaný so správnou technológiou a zručnosťou…
Neľutujem ani 1,-eur-o zaplatené za vytepovanie sedačky pánom Brisudom.
Napriek komplikovane udržiavateľnému poťahu “Napoleon” od Phase je výsledok výborný…

PeterBánovce nad Bebravou

Objednajte si tepovanie ešte DNES

Naše služby si môžete objednať na čísle 0917  93 22 43,
e-mailom na adrese banovce@tepujem.sk alebo
nižšie vyplňte objednávkový formulár a budeme vás obratom kontaktovať telefonicky.

Prosím venujte vyplneniu formulára náležitú pozornosť, najmä vyplnením správneho kontaktného čísla.
Pred odoslaním objednávky si prosím preštudujte CENNÍK ponúkaných služieb.

Objednávka tepovacích služieb

Meno (povinné)
Priezvisko (povinné)
Ulica (povinné)
Mesto (povinné)
E-mail (povinné)
Telefón (povinné)
Dátum tepovania (povinné)
Hodina objednania služby (povinné)

Napíšte o akú službu máte záujem

Dajte svojmu kobercu alebo sedačke príležitosť zažiariť ako za nova!

Neváhajte a kontaktujte nás ! Radi odpovieme na všetky vaše otázky.

Čistenie i tepovanie zabezpečujeme aj v popoludňajších hodinách a počas víkendov vrátane nočných hodín.

Značke Tepujem.sk dôverujú už tisíce spokojných klientov na celom Slovensku.

Služby tepovania a čistenia vykonáva v Bánovciach nad Bebravou spoločnosť  BAMS BUSINESS, s.r.o., Biskupice 77,  957 01 Bánovce nad Bebravou, IČO: 47542284, DIČ: 2023949059 Uvedené ceny sú konečné, nie sme platcami DPH.