Rôzne služby pod jednou značkou

U nás máte na výber medzi najlacnejším tepovaním (požičaním stroja), štandardným tepovaním, ktoré robíme od roku 2013 alebo prémiovým tepovaním s ohrevom, ktoré je to najlepšie tepovanie, aké sa dá touto technológiou realizovať. 

Výber a teda i cena služby je závislá od tvojho výberu. Služby sa nedajú kombinovať.

Okrem tepovania robíme i čistenie a impregnovanie kože  a čistenie podláh. 

BASIC

Tepovanie sedačky

Najlacnejšie tepovanie

Požičaj si tepovač a vyčisti si neobmedzené množstvo čalúnenia sám. Najlacnejšie možné riešenie. Prináša uspokojivý výsledok čistenia a dobrý pocit z vlastnej práce. Behom 8 hodín si môžeš sám urobiť prácu v hodnote niekoľkých stoviek eur. Požičiavame len profesionálne stroje.

30 €/ 8 hodín

50 € je vratná záloha

ŠTANDARD

Čistenie sedačky

Klasické tepovanie TEPUJEM.SK

Poskytuje veľmi slušné výsledky a priaznivý pomer výsledok/cena. Benefity: krátka doba schnutia, zvládne drvivú väčšinu znečistení. S menším strojom sme viac flexibilní a vieme vyčistiť aj úzke priestory, podkrovia, ťažko dostupné plochy.

od roku 2013

Dôverujú nám už tisícky zákazníkov.

PRÉMIUM

Tepovanie s ohrevom ČISTUČKO

Novinka od roku 2020! Mohutnejšie stroje, ohrev roztoku na horúci, vysoký tlak a prietok. Čistenie je vhodné pre: extrémne znečistenie, zápachy, biologické znečistenia, dezinfekčné čistenia (napríklad matrace a podobne), firmy a priemysel.

Najlepšie čistenie bez debát

ČISTENIE KOŽE

Čistenie a impregnovanie kože

V našom portfóliu je i čistenie a impregnovanie kožených sedačiek, stoličiek, iného koženého nábytku. Jednou vecou si buď istý, ten gauč bude celkom čistý! :)

poskytujeme od roku 2013