Kontaktné údaje:

Peter Markuška

Telefónne číslo : 0915 722 377

Mail: info@tepujem.sk

Peter Markuška

Peter Markuška

Zakladateľ a vedúci značky TEPUJEM.SK

Už od roku 2013, kedy prišli prvé pobočky sa snažím každému členovi TEPUJEM.SK sprostredkovať moju filozofiu k tejto práci.

Nebyť najlacnejší (lebo tých je všade dosť), ale vykonávať najlepšiu prácu. Či sa nám to darí, nechám na posúdení každému zákazníkovi.

S pokorou všetkým ďakujem za dôveru, ktorú do nás vkladáte a každú jednu objednávku, ktorú môžeme spracovať.

Napísať mi môžete i na Facebook

V akých prípadoch ma môžete kontaktovať:

 • Tepovanie v regióne Liptov, firmy i Poprad

  Aktívne pracujem a poskytujem tepovanie na Liptove, podľa dohody i v širšom regióne. Aktuálne zastupujem i čistenie v Poprade.

 • Školenia, technika a prípravky

  Zabezpečujem školenia našim pobočkám TEPUJEM.SK. Ak ste firma, ktorá nám má čo ponúknuť a niečo nové nás naučiť, tiež ma môžete kontaktovať.

 • Reklamácie a podnety od zákazníkov

  Ak nám môžete dať dôležitý podnet, (či už radu, tip, reklamáciu) kontaktujte ma. Kým pozitívne reakcie sú pohladením pre dušu, akákoľvek konštruktívna kritika posúva vpred. Som tu na to, aby som vnímal každý váš postreh a spracoval ho.

 • Marketing

  Všetky podklady a ponuky na marketingovú spoluprácu. Neoslovujte ma prosím v prípade, ak máte ponuku na regionálny marketing. To je v právomoci pobočky, ktorej sa to týka.

 • Nové pobočky

  Chceli by ste sa stať pobočkou v neobsadenom regióne. Napíšte mi, alebo zavolajte. Po splnení našich kritérií sa môžeme o tejto téme pobaviť. V súčasnosti je sieť zložená najmä z dlhoročných členov ale radi dáme nový priestor i nováčikom. Oslovujte ma v prípade, že sa v tejto profesii vidíte, práca by vás napĺňala a bavila. To je zároveň predpokladom pre jej dobré a kvalitné vykonávanie.

 • Cenové ponuky pre veľké firmy a náročné objednávky

  Rád vám vypracujem v kooperácii s najbližšou pobočkou cenovú ponuku na mieru. Kontaktovať ma môžete i priamo cez formulár na uvedenom linku https://tepujem.sk/tepovanie-firiem/