TEPOVANIE FIRIEM

Dôverujú nám už stovky firiem na celom Slovensku.

Vyčistili sme stovky firiem

Za 10 rokov existencie značky TEPUJEM.SK (v roku 2022) sme už vyčistili na Slovensku (a nielen na Slovensku) už stovky rôznych firiem od výrobných, administratívnych, hotelov, penziónov, herní, škôl, škôlok, kostolov a mnoho iného.

Na čistenie používame tú najlepšiu taliansku a americkú čistiacu techniku v celkovej hodnote približne 200. tis eur rozmiestnenú po celom Slovensku. Samozrejmosťou sú i veľké skladové zásoby čistiacich prípravkov. Takto pripravení zvládneme i tie najväčšie plochy (najväčšia posiaľ cez 3000 m2 kobercov) za krátky čas a veľmi efektívne. 

Za 10 rokov sme si získali dôveru mnohých a ani vás určite nesklameme. Neváhajte sa nám ozvať, pripravíme vám cenovú ponuku presne na mieru a podľa vašich požiadaviek.

Krok po kroku od objednania po ukončenie objednávky

1. Cenová ponuka

Príprava ponuky

Kontaktujete nás a my vám vypracujeme cenovú ponuku presne na mieru a podľa vašich požiadaviek. Po schválení cenovej ponuky si dohodneme termín čistenia.

2. Tepovacie práce

Realizácia

V dohodnutý deň prídeme presne načas a začneme čistenie podľa vopred pripravených postupov. Realizujeme dohodnutý rozsah práce tak, aby sme skončili približne podľa požiadaviek.

3. Finalizácia čistenia

Dokončenie

Pred skončením skontrolujeme svoju prácu, upraceme a zanecháme všetko čisté a ak bolo dohodnuté, koberce vysušíme našimi výkonnými sušičmi.

4. Kontrola + uzavretie

Ukončenie

Po vysušení sa s vami skontaktujeme za účelom poslednej kontroly. Ak je všetko v poriadku, objednávku uzatvoríme a poprosíme vás o písomnú alebo ústnu referenciu.

Kontakujte nás nezáväzne

formulár platný pre celé Slovensko, prípadne môžete volať na 0915 722 377

    Názov firmy (povinné)

    Meno a priezvisko (povinné)

    E-mail (povinné)

    Telefón (povinné)

    Napíšte o čo máte záujem