Čistiareň Tepujem.sk v Jakubove

Aj tento rok napredujeme. 

Pre Vaše väčšie pohodlie sme sa rohodli tento rok otvoriť prvú kamennú čistiareň kobercov v obci Jakubov, ktorá poskytuje služby pre Bratislavský kraj. Ide o našu prvú kamennú čistiareň, ktorá vznikla z dôvodu častých dopytov od zákazníkov. 

Okrem služieb čistenia kobercov poskytujeme aj služby čistenie kočíkov, prenájom čistiacich rohoží s následným servisom a iné. Podrobný opis všetkých ponúkaných služieb nájdete na https://www.tepujem-cistiaren.sk/ 

Prečo využiť čistiareň?

  • Nemusíte obchádzať vlhký koberec.
  • Nič vás neruší kým sa Váš koberec čistí.
  • Koberec Vám privezieme späť suchý a pripravený na používanie.
  • Lepší výsledok čistenia ako pri bežnom tepovaní.

Aké sú výhody? 

Čistenie kobercov či kočíkov v čistiarni má v porovnaní s bežným tepovaním v domácnosti niekoľko výhod. 

Naša čistiareň je vybavená výkonnými strojmi, ktoré sú v veľké a ťažké. Preto nie je možné takéto výkonné stroje nosiť priamo do domácnosti. S týmito strojmi dokážeme docieliť ďaleko lepší výsledok. Súčasťou čistiarne je aj sušiareň. V tejto sušiarni máme zabezpečené ideálne podmienky pre schnutie kobercov a iného.  Samozrejme pre väčšiu dostupnosť našich služieb robíme vo vlastnej réžii zvoz a rozvoz kobercov. V praxi to znamená, že koberec len pripravíte na zvoz a späť sa vám vráti dokonale čistý a voňavý koberec. 

Váš koberec či kočík vašej ratolesti tak dostane profesionálnu starostlivosť. Pravidelné čistenie rovnako predlžuje životnosť materiálov a v neposlednom rade tak žijete v častejšom a zdravom prostredí. 

Presvedčte sa o tom na vlastnom koberci a pridajte sa k našim spokojným zákaznikom.

Služby si pokojne objednajte na 0949 703 109 alebo na info@tepujem-cistiaren.sk