Obdarujte svojich blízkych či známych darčekovým poukazom.
Náš poukaz je ideálny a praktický darček k rôznym príležitostiam pre každého. Na výber máte niekoľko možností.

Kupón na tepovanie auta alebo sedacej súpravy.

Ide o poukaz, ktorý je vhodný ako darček, ak nechcete, aby obdarovaný vedel reálnu hodnotu služby. Cena za poukaz sa stanovuje individuálne.
Pred jeho kúpou nás prosím vopred kontaktujte na 0949 703 109 alebo mailom na malacky@tepujem.sk.
Stanovíme si požadované parametre a hodnotu kupónu aj na základe vašich požiadaviek. Následne vám odošleme poštou poukaz, ktorý je vyhotovený v peknom plastovom prevedení a vy tak môžete odovzdať plnohodnotný dar.

Čo obsahuje kupón na tepovanie auta?
– Dôkladné vysávanie interiéru vozidla.
– Tepovanie sedačiek ( v prípade koženého interiéru čistenie a impregnácia).
– Čistenie a impregnácia plastov v interiéri vozidla.
– tepovanie kobercov a batožinového priestoru.
– Vytretie prahov dverí.

Čo získate tepovaním sedacej súpravy?
– Zbavíme sedaciu súpravu povrchovej nečistoty.
– Odstránime s nej roztoče, prach a iné nečistoty hlboko z vlákien.
– Oživíme jej farby.
– Zbavíme ju zápachu.

– Možnosť doplniť službu aj o tepovanie iných vecí v domácnosti. Napríklad koberce, stoličky matrace a podobne.

Kupón s nominálnou hodnotou.

Poukážky sme urobili v nominálnych hodnotách, aby sme dokázali obdarovanému poskytnúť službu BEZ JEHO DOPLATKU.
Kupóny si môžete objednať telefonicky na 0949 703 109 alebo mailom na malacky@tepujem.sk.
Po výbere vhodného kupónu vám odošleme poštou poukaz, ktorý je vyhotovený na peknom tvrdom papieri a vy tak môžete odovzdať plnohodnotný dar.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA V HODNOTE 50 €
je vhodná pre zákazníkov z bytov, či menších domov a jej typické použitie je na vyčistenie väčšej sedačky + kusového koberca, menšej sedačky + manželského matracu, prípadne jednej koženej sedačky, prípadne rôznej kombinácie služieb zväčša v nižších nominálnych hodnotách.
Milá pozornosť počas roku k menším udalostiam ako napríklad MDŽ, 14. február, upratovanie pred Veľkou nocou, predvianočné čistenie. Tiež môžete urobiť radosť týmito poukážkami rodičom, starým rodičom, ženám, matkám, prípadne partnerom.
Pri zakúpení darčekovej poukážky aspoň 2 týždne vopred zaplatíte za túto poukážku 45 € čo je zároveň 10% zľava z jej nominálnej hodnoty. Túto poukážku môžete minúť jednorazovo.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA V HODNOTE 100 €

je vhodná pre zákazníkov z väčších rodinných domov či bytov a jej rozsah postačuje vo väčšine prípadov na vyčistenie celej domácnosti. V byte sedačky, matracov, kobercov, prípadne kompletná dezinfekcia domu alebo bytu, prípadne vyčistenie vozidla vrátane stropu bez doplatku.
Poukážka je vhodná zväčša pri príležitostí jubileí ako sú narodeniny, meniny, vianočné sviatky. Je vhodná pre rodičov, partnerov, starých rodičov, priateľov a známych. Všade tam, kde sa hodí väčší rozsah čistenia ako je zvyčajné.
Pri zakúpení darčekovej poukážky aspoň 2 týždne vopred zaplatíte za túto poukážku 90 € čo je zároveň 10% zľava z jej nominálnej hodnoty. Môžete ju využiť aj na 2x a urobiť radosť 2x ročne. (čistenia do 50 €)

Všeobecné informácie k poukážkam.

Vaše poukážky Vám radi osobne odovzdáme vo vopred dohodnutom termíne. Uhradiť ju v takomto prípade môžete v hotovosti pri odovzdaní alebo platobnou kartou.

V prípade, ak sa rozhodnete pre zaslanie poukážky poštou, k cene sa pripočítava poštovné podľa cenníka Slovenskej pošty. Uhradiť ju môžete v hotovosti, platobnou kartou alebo dobierkou, prípadne vopred platbou prevodom.